Hizmetlerimiz

Auto Grouppe

Hizmetlerimiz

AUTO GROUPPE, binek ve hafif ticari otomobiller için ihtiyaç duyulan periyodik bakım, mekanik onarım, kaporta ve boya onarımı, elektrik sistemleri bakım ve onarımı, lastik ve jant, yağ ve motor sıvısı değişimleri, araçlar için estetik, detaylı temizlik, modifiye gibi profesyonel hizmetleri veren deneyimli ve saygın servisleri, yurt çapında bir araç servisleri ağı olarak kurumsal bir şemsiye bünyesinde bir araya getirmektedir.

AUTO GROUPPE araç servisleri ağı, araç sahiplerinin ve filo yöneticilerinin bu alanda ihtiyaç duydukları güven ve kurumsallaşmayı sağlamanın yanı sıra, düzenli eğitimler, yüksek standartlı parçaların ve teknolojik takip sistemlerinin kullanımıyla hizmetlerde sürdürülebilir bir kalite bütünlüğü sağlamaktadır.

AUTO GROUPPE bayisi servislerde binek ve hafif ticari bütün marka araçların bakım ve onarım hizmetleri uzman kadrolar tarafından, orijinal ekipman üreticisi standardında yedek parçalar ve en yeni test ekipmanları kullanılarak verilmektedir. AUTO GROUPPE Garantili Servis hizmetleri, ulusal çapta bir yıl süre ile geçerli yedek parça ve onarım işçiliği garantisine tabidir.

Meslek erbabı servisleri ve kurumsal güvenceyi aynı çatı altında bir araya getiren AUTO GRUOPPE, araç sahiplerine ve filo yöneticilerine yurt genelinde yüksek kaliteli hizmeti uygun maliyetlerle alıp; araçlarının değerini koruyarak ekonomik ve güvenli kullanım ömrünü uzatma imkânı sunar.

AUTO GROUPPE servislerinde bütün marka, model binek ve hafif ticari (Audi, Bmw, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Jeep, Kia, Mercedes Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Skoda, Suzuki, Toyota, Volkswagen) gibi araçların bakım ve onarım hizmetlerinde, ulusal çapta bir yıl süre ile geçerli yedek parça ve onarım işçiliğini kapsayan, TSE normlarında AUTO GROUPPE Garantili Servis hizmetleri garantisi verilmektedir.