Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Periyodik bakım, belirli bir kullanım süresi sonrasında aracın işlevlerinin ve bu işlevler açısından önem taşıyan parçaların doğru çalışmasını sağlayan bileşenlerin kontrolü, gerekli olan ayarların yapılması; olası problemler çıkarabilecek bölüm ve parçaların kontrol edilmesini ve değişimini kapsayan bir bakım sürecidir. Araç marka ve modeline göre belirlenen kilometrelerde veya en az yılda bir kez periyodik bakım yapılır.

Öncelikle sürücü ve yolcu sağlığı olmak üzere, araç ömrü, sürüş ve yol güvenliği açısından çok önemli olan Periyodik bakım, aracın özelliklerini kullanım ömrü boyunca korumasını sağlamanın, risk oluşturabilecek, sorun ve masraf çıkaracak arızaların önünü almanın yanı sıra, kullanımda konfor, performans ve tasarruf için de değer sağlar.

AUTO GROUPPE bayisi servislerde farklı marka araçların periyodik bakım hizmetleri, uzman kadrolar tarafından, orijinal ekipman üreticisi standardında yedek parçalar ve en yeni test ekipmanları kullanılarak verilmektedir. AUTO GROUPPE Garantili Servis hizmetleri, ulusal çapta bir yıl süre ile geçerli yedek parça ve onarım işçiliği garantisine tabidir.