Karoseri (Kaporta ve Boya) Onarımları

Karoseri (Kaporta ve Boya) Onarımları

Günümüzün trafik koşulları, yol ve iklim özellikleri, zaman içerisinde araçlarda kaporta ve boya onarım işlemlerini kaçınılmaz hale getirebilmektedir. Bu onarımların belirli bir standartta yapılması, araç estetiği ve sürüş özellikleri kadar, zaman ve para tasarrufunun yanı sıra aracın ikinci el değeri açısından büyük önem taşımaktadır.

AUTO GROUPPE bayisi servislerde farklı marka araçların, ön cam değişimi, tampon onarım ve değişimi, kaput, kapı, dikiz aynası, far sinyal gibi orijinal parçaların ve diğer karoseri bileşenlerinin onarımı ya da değişimi ve boya hizmetleri, aracın orijinal halinin mümkün olan en az zaman kaybı ve en düşük maliyetle korunması için ekiplerce garantili şekilde gerçekleştirilir.

Boyama işlemleri, teknolojik olarak en gelişmiş markaların boya hazırlama makinaları ile alt kat koruma, astar ve boya malzemelerini kullanılarak fırınlı oto boyama ve infrared kurutma cihazları kullanılarak uzman ellerde yapılır. Bu şekilde üreticinin paslanmazlık garantisini bozulmadığı gibi, AUTO GROUPPE garantisi de ek olarak sunulmaktadır.

Anlaşmalı sigorta firmaları ile sorunsuz ve kaliteli bir şekilde sunulan AUTO GROUPPE  Karoseri Onarımı hizmetleri, araçların ilk günkü görünümünü korumasını sağlar.

AUTO GROUPPE Garantili Servis hizmetleri, ulusal çapta bir yıl süre ile geçerli yedek parça ve onarım işçiliği garantisine tabidir.