AUTOGROUPPE HAKKINDA

AUTOGROUPPE, araç sahiplerine ve filo yöneticilerine, her marka ve modelde otomobil ve hafif ticari araçların ekonomik ve güvenli kullanım ömrünün uzatılması açısından hayati öneme sahip bakım, onarım, lastik ve jant, yağ ve motor sıvısı değişimleri, araçlar için estetik, detaylı temizlik, modifiye gibi profesyonel servislerde, alınan hizmetin kalitesinden maliyetine her noktada güven sunan bir markadır.

Tüketicinin “Sanayinin uygun fiyatı” ve “yetkili servis güvencesi” arasındaki ikilemini ortadan kaldırmak amacıyla, güvenilir, meslek erbabı otomobil servislerini, bir kurumsal güvence çatısı altında birleştiren AUTOGROUPPE, yurt genelinde güvenilir hizmeti, güvenilir maliyetlerle alabileceğiniz bakım ve onarım servisleri ağıdır.

İşinin uzmanı profesyonel servisleri ve kurumsal güvenceyi aynı çatı altında bir araya getiren AUTOGROUPPE, araç sahiplerine ve filo yöneticilerine yurt genelinde yüksek kaliteli hizmeti uygun maliyetlerle alıp; araçlarının değerini koruyarak ekonomik ve güvenli kullanım ömrünü uzatma imkânı sunar.

Müşteri memnuniyetinin önemini bilen ve işin sürekliliği için bunu temel şart olarak gören AUTOGROUPPE, bayisi olan servislerden alınan hizmetlerde ulusal çapta bir yıl süre ile geçerli, yedek parça ve onarım işçiliğini kapsayan Garantili Servis hizmetleri garantisi sunmaktadır.

AUTOGROUPPE bayisi servislerde her marka ve modelde otomobil ve hafif ticari araçlar için bakım, onarım ve diğer hizmetler uzman kadrolar tarafından, orijinal ekipman üreticisi standardında ve TSE normlarında garantili yedek parçalar ve en yeni test ekipmanları kullanılarak verilmektedir. Günümüz otomobil teknolojilerindeki sürekli gelişimin, servislerdeki hizmet kalitesi ve bilgi birikimine yansıması için düzenli saha eğitimleri gerçekleştirilmektedir.

AUTOGROUPPE, orijinal ekipman üreticisi standardında yedek parça tedariği için, kalitesini hem müşteri gözünde hem de hukuken kanıtlamış ve yıllarını bu işe adamış markalarla iş ortaklığı yapmaktadır.

Hem müşterileri hem de uzun yıllarını bu işe vermiş profesyonel olarak otomobil işi yapan aileler için farklı bir alternatif olabilmek amacıyla yola çıkan AUTOGROUPPE, bayisi olan servislere sağladığı sinyalizasyon ve yatırım avantajlarıyla; müşterisine yansıyan maliyetlerin düşürülmesini sağlamaktadır.

Araç sahiplerinin ve filo yöneticilerinin ihtiyaç duydukları kurumsal güvence ve hizmetlerde sürdürülebilir kalite bütünlüğü, son teknoloji arıza tespit cihazlarına ve servis elemanı eğitimlerine düzenli yatırımlar, yüksek standartlı parçaların ve teknolojik takip sistemlerinin kullanımı, müşteri memnuniyeti odaklı satış sonrası zinciri, teknik destek, pazarlama ve saha denetleme ekipleriyle sunulmaktadır.