GARANTİLİ SERVİS NEDİR ?

AUTOGROUPPE bayisi servislerde her marka ve modelde otomobil ve hafif ticari araçlara hizmet, uzman kadrolar tarafından, orijinal ekipman üreticisi standardında ve TSE normlarında garantili yedek parçalar ve en yeni test ekipmanları kullanılarak verilmektedir. AUTOGROUPPE hizmetlerinde, ulusal çapta bir yıl süre ile geçerli yedek parça ve onarım işçiliği garantisi verilmektedir.

AUTOGROUPPE servisleri tarafından yapılan montaj, bakım ve onarım hizmetleriyle ilgili olarak, bir yıl içinde aynı arızanın tekrarı halinde, ilgili ürünün kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı bir kullanımın AUTOGROUPPE müşterisi tarafından da sergilenmemiş olması kaydıyla, herhangi bir servis ücreti alınmamaktadır.

Yedek Parça ve İşçilik Garantisi

AUTOGROUPPE servis işçilik ve yedek parça garantisi kapsamı yapılan bakım ve onarım işlemleriyle ilgili olarak hatalı işçiliğin düzeltilmesi ve bu hatalı işçilik nedeniyle zarar gören parçaların değiştirilmesini içerir ve bu işlemler için AUTOGROUPPE müşterilerinden ek bir ücret talep edilmez.

AUTOGROUPPE müşterisinin aracı, servis işçilik garantisi kapsamına giren bir işlem nedeniyle yürüyemez duruma gelmişse, garantiye konu olan servis hizmetini veren AUTOGROUPPE onayı ile gerçekleştirilecek olası araç çektirme hizmetinin ücreti ilgili AUTOGROUPPE bayisi tarafından karşılanır.

Lütfen Dikkat:

Normal kullanım sonucu oluşan aşınmalar, hor kullanma, kaza, ihmal, modifikasyon, araç üreticisinin kullanma klavuzuna aykırı kullanma, kötü yol koşulları, dış etkenler (taş sıçramaları, hava şartları, aracın kullanıldığı bölgeden kaynaklanan kimyasal kirlenmeler, doğal afetler sonucu oluşan durumlar ile, aracın, AUTOGROUPPE servisi dışında bir yerde yaptırılan her türlü bakım ve onarımlar sonucu ortaya çıkacak arızalar ve bu sebeple ortaya çıkabilecek işçilik ve malzeme masrafları AUTOGROUPPE servis işçilik garantisi kapsamı dışındadır.

Ayrıca, tüm balatalar, bujiler, filtreler, ampuller, sigortalar, motor kayışları, platin, lastik, akü, silecek lastikleri, triger kayışı, yağ, soğutma sıvıları, hidrolik gibi sarf malzemeleri ile amortisörler ve ön düzen parçaları (rot başı, rotil, salıncak burçları vb. aksamlar) içeren yol şartları ile direkt bağlantılı parçalar gibi sınırlı ömürlü bakım parçalarında oluşan normal aşınma ve eskimeler ve bu sebeple ortaya çıkabilecek işçilik ve malzeme masrafları ile ön düzen, lastik balansı, subap ayarı, fren ayarı gibi araç kullanıldıkça bozulabilecek ayarlar ve bu suretle ortaya çıkabilecek işçilik ve malzeme masrafları da AUTOGROUPPE yedek parça ve servis işçilik garantisi kapsamına girmezler.

AUTOGROUPPE servis işçilik garantisi, arızanın oluştuğu komple üniteyi değil sadece arızalı parçaların onarılması ya da değiştirilmesini kapsar.

AUTOGROUPPE teknisyenleri haricindeki üçünü şahıslarca herhangi bir işlem veya müdahale sonucu araçta herhangi bir arıza oluşması halinde, bu arıza AUTOGROUPPE servis işçilik garantisi kapsamı dışında kalacaktır.

Arızanın AUTOGROUPPE servis işçilik garantisi kapsamına girip girmediğinin tespiti için yapılacak kontrol ve işlemler neticesinde arızanın AUTOGROUPPE garantisi kapsamı dışında olduğu sonucuna varılırsa teşhis için yapılan harcamalar müşteri tarafından karşılanacaktır.